11 травня 2019, 10:35

Правила успішної кар’єри у сфері внутрішнього аудиту

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Охочих побудувати успішну кар’єру в сфері внутрішнього аудиту стає дедалі більше. Якими правилами при цьому слід керуватися, розповіли внутрішні аудитори та менеджери з персоналу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Середній вік керівника української компанії не перевищує 35-45 років".

Так, важливо сконцентрувався на отриманні відповідної міжнародної професійної сертифікації - слід вже сьогодні почати готуватися до складання іспитів для отримання сертифікату внутрішнього аудитора - СIA. Сам іспит на здобуття сертифікації СІА має три великі частини, які складають в окремі дні.

Крім цього, завдання випробування - перевірити знання міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, розуміння його практики, а також інших аспектів бізнес-діяльності. Щоб успішно пройти сертифікацію внутрішнього аудитора CIA, необхідно відповідати певним критеріям щодо рівня освіти, досвіду роботи й особистих якостей, а також скласти іспит, що визначає рівень компетенцій внутрішнього аудитора.

Як зазначається, слід бути завжди відкритим до нових можливостей, змін, мати бажання змінювати не тільки свою організацію, а й країну, а також свою професію в глобальному масштабі.

Експерти вказують на те, що потрібна і щоденна клопітка й методична праця. Самоосвіта, відвідування фахових семінарів та конференцій, підготовка статей у професійні видання, спілкування з лідерами аудиту - це те, що стане реальною допомогою в нелегкій справі підкорення нових вершин професії.

Нагадаємо, аудиторські фірми не забезпечують гендерну рівність серед співробітників на керівних позиціях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати