27 січня 2022, 18:52

Позов Ради адвокатів м.Києва до РАУ: ОАСК вирішує питання відкриття провадження

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєструвавпозов Ради адвокатів міста Києва до Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують Порядок оформлення довідки про підтвердження переслідування через політичні переконання"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Суд просять встановити відсутність повноважень у Ради адвокатів України щодо перевірки рішень конференції адвокатів регіонів, в тому числі конференції адвокатів міста Києва, надання їм оцінки, визнання або не визнання їх законними та прийняття рішень, які можуть їх змінювати, скасовувати або вважати такими, що не набули юридичного значення.

Серед вимог позову – скасувати розпорядження Голови РАУ Лідії Ізовітової від 19.11.2021 р., яким було створено робочу групу із дослідження результатів проведення конференцій адвокатів регіонів у 2021 році, а також скасувати низку рішень РАУ щодо:

  • наслідків звітно-виборної  конференції адвокатів міста Києва;
  • неповноважності та неправомочності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м.Києва здійснювати свої функції;
  • передачі справ Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м.Києва до Вищої квалфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури для подальшого розподілу та ін.

На думку позивача, оскаржувані рішення є втручанням РАУ у права адвокатів міста Києва.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати