26 червня 2020, 17:37

Позов про припинення діяльності "Центру протидії корупції": ОАСК відкрив провадження у справі

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зобов’язати Міністерство юстиції звернутися до суду щодо припинення діяльності ГО "Центр протидії корупції".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Закриття провадження у справі за відсутністю предмета спору, - роз’яснення ВС".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Так, ОАСК відкрив провадження у даній адміністративній справі і розглядатиме її у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін. Суд також залучив в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Громадську організацію "Центр протидії корупції".

Як зазначається, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції України щодо неприйняття рішення з приводу невідповідності діяльності ГО "Центр протидії корупції" вимогам Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" та не звертається до суду з позовом про припинення діяльності відповідної громадської організації. Позивач вважає, що інформація, яка оприлюднена у ЗМІ, свідчить про те, що "Центр протидії корупції", аналізуючи діяльність дивізії військ СС "Галичина", займається пропагандою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, чим порушує чинне законодавство.

Також позивач просить ОАСК зобов’язати Мін’юст звернутися з позовом до суду про припинення діяльності ГО "Центр протидії корупції" у порядку, передбаченого Законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі за позовом до КМУ щодо грошової допомоги учасникам бойових дій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати