22 липня 2021, 10:51

Позивач просить ОАСК виключити його з санкційного списку РНБОУ

Пресслужба ОАСК

Позивач просить суд зобов’язати Уряд внести до РНБОУ пропозицію про виключення його прізвища зі санкційного списку, що введений у дію Указом Президента від 25 травня. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем зазначений  Гахраманов Аслан Ядигар огли, відповідачами – МВС України, Кабінет Міністрів України, третя особа – Рада національної безпеки і оборони України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК просять зобов’язати МОЗ розробити програму створення мережі закладів з надання психіатричної допомоги"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

У позовних вимогах зазначено: витребувати у КМУ та МВС підтверджуючі документи про підстави та причини внесення пропозицій Міністерством до Уряду, а Уряду до РНБОУ для включення позивача до списку осіб щодо котрих застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Окрім цього, позивач просить ОАСК визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України, що полягає у невнесенні до Кабінету Міністрів України пропозиції про виключення позивача із зазначеного списку. Водночас, суд просять визнати протиправною і бездіяльність Уряду щодо невнесенні до Ради нацбезпеки відповідної пропозиції.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати