27 вересня 2022, 10:04

Повідомити про ймовірні корупційні правопорушення, вчинені працівниками БЕБ, можна через телеграм бот

Пресслужба БЕБ

Бюро економічної безпеки України оновило свій телеграм бот, зокрема, додано окрему функцію «Повідомити про корупцію». Наразі, крім інформації про економічні правопорушення, через бот приймаються повідомлення про ймовірні корупційні правопорушення вчинені працівниками БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінреінтеграції запускає чат-бот з питань евакуації та надання гумдопомоги"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Інформація може бути повідомлена як анонімно, так із зазначенням авторства. Конфіденційність інформації та дотримання прав і гарантій захисту викривача, визначених Законом України «Про запобігання корупції» гарантується.

Така інформація підлягає обов’язковому розгляду уповноваженою особою БЕБ, якщо:

  • інформація стала відома фізичній особі у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання, і фізична особа має переконання, що така інформація є достовірною;
  • інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Повідомлення також приймаються на електронну поштову скриньку anticor@esbu.gov.ua.

Під час війни на зазначену адресу електронної поштової скриньки можна повідомляти інформацію не лише про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення тощо. Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Телеграм бот https://t.me/SaveEconomyBot було створено для повідомлень про економічні правопорушення. Тож, як і раніше, на нього можна повідомляти про активи рф, рб, факти зловживання з бюджетними коштами, незаконні дії з гуманітарною допомогою, перешкоджання бізнесу, незаконний обіг підакцизних товарів та інші економічні правопорушення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати