19 жовтня 2020, 15:10

Постанова КГС ВС щодо умов та підстав притягнення до відповідальності державних органів

Прес-служба Верховного Суду

ТОВ «Інформаційно-торговий дім ЛС» звернулося з позовом до Офісу Генерального прокурора, Прокуратури Кіровоградської області, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та Державної казначейської служби України про стягнення шкоди у розмірі 37 441 610 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Особливості розгляду виборчих справ судом: роз'яснення 5ААС".

Про це повідомляє прес-служба ВС.

Північний апеляційний господарський суд постановою від 9 червня 2020 року залишив без змін рішення Господарського суду міста Києва, яким у позові відмовлено.

Суди першої та апеляційної інстанцій виходили з того, що майно було передано на відповідальне зберігання ПАТ «Креатив», тому саме на цю особу покладено обов’язок схоронності майна та повернення його власнику. Оскільки позивач з власної ініціативи відмовився від позову про стягнення з ПАТ «Креатив» вартості переданого майна на зберігання та збитків у іншій справі, заявлений позов до держави відповідно до статей 1173,1174,1176 ЦК України є безпідставним.

КГС ВС постановою від 17 вересня 2020 року у справі № 912/1374/19 постанову апеляційного суду та рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Детальніше з текстом постанови КГС ВС від 17 вересня 2020 року у справі № 912/1374/19 можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, суд заборонив продаж книги про Василя Стуса без дозволу Медведчука.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати