18 листопада 2019, 14:56

Постачання послуг ліцензованим торговцем ЦП: що з ПДВ

Вісник ДФСУ

Відповідно до пп. 196.1.6 п. 196.1 ст. 196 ПКУ, не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі та/або управління цінними паперами (корпоративними правами), деривативами та валютними цінностями, включаючи будь-які грошові виплати (у т.ч. комісійні) фондовим або валютним біржам чи позабіржовим фондовим системам або їх членам у зв'язку з організацією та торгівлею цінними паперами ліцензованими торговцями цінними паперами, а також деривативами та валютними цінностями.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які терміни зберігання документів, пов’язаних зі сплатою податків".

Враховуючи викладене, операції ліцензованого торговця цінними паперами з постачання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі та/або управління цінними паперами (корпоративними правами) не є об’єктом оподаткування ПДВ. При цьому грошові виплати (у т.ч. комісійні), що перераховуються ліцензованому торговцю цінними паперами в рахунок оплати вартості таких послуг, до бази оподаткування ПДВ не включаються.

З питання правомірності віднесення зазначених у зверненні послуг до категорії послуг, визначених у пп. 196.1.6 п. 196.1 ст. 196 ПКУ, рекомендовано звернутися до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати