08 вересня 2021, 19:03

Посилення відповідальності у сфері надання соціальних послуг: КМУ схвалив законопроєкт

Пресслужба Мінсоцполітики

Сьогодні Уряд схвалив проєкт Закону України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності у сфері надання соціальних послугˮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Соціальна послуга «Представництво інтересів»: що це таке і як її отримати"

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Відповідно до Закону України „Про соціальні послугиˮ надавачі соціальних послуг повинні відповідати критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, встановленим Урядом, та бути включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

За результатами перевірок обласними, Київською міською державними адміністраціями діяльності надавачів соціальних послуг було виявлено, що вони не надають інформації про свою діяльність для включення їх до Реєстру надавачів соціальних послуг і працюють з порушенням вимог чинного законодавства.

Так, виявлено 822 надавачі послуг недержавного сектору, які надають послуги з проживання. Притягнуто до відповідальності 460 керівників надавачів соціальних послуг, а також направлено до адміністративних судів 25 позовних заяв щодо застосування заходів реагування. Складено органами Нацполіції 69 адміністративних протоколів та розпочато 49 кримінальних проваджень.

З метою врегулювання питання посилення відповідальності за невиконання вимог законодавства у сфері соціальних послуг пропонується внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

мінсоцполітики

Довідково.На веб-сайті Мінсоцполітики розміщено Реєстр надавачів соціальних послуг, який наразі працює в тестовому режимі, в якому міститься інформація щодо понад 3 тисяч надавачів соціальних послуг, у тому числі щодо понад 400 таких надавачів недержавного сектору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати