04 травня 2023, 17:54

Посада у сфері Транспортної політики Офісу підтримки адаптації: оголошено конкурс

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз (ЄС) посилюють підтримку вступу України до Європейського Союзу через програму "Українська Архітектура Реформ". Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У 83% компаній є мобілізовані до лав ЗСУ співробітники, - опитування ЕВА".

Для надання необхідної підтримки Верховній Раді України з адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС) створено Офіс підтримки адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС) (далі Офіс підтримки адаптації).

"Офіс підтримки адаптації надаватиме експертно-аналітичну, інформаційну, документальну підтримку комітетам Верховної Ради України, народним депутатам України, структурним підрозділам Апарату Верховної Ради України під час опрацювання законопроєктів, спрямованих на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС). Офіс підтримки адаптації буде інтегровано в наявні механізми координації між парламентом та урядом, зберігаючи при цьому тісну співпрацю та координацію з іншими командами "Української Архітектури Реформ"– ідеться в повідомленні.

Як зазначається, наразі відкривається конкурс на посаду Старшого юридичного експерта у сфері Транспортної політики Офісу підтримки адаптації.

Так, контракт із переможцем конкурсу буде підписано у травні 2023 року з очікуваною тривалістю до 31 серпня 2023 року та можливістю пролонгації, залежно від наявності донорського фінансування та результатів роботи.

Кандидати мають надіслати повний пакет документів (анкету, резюме, форму про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA) та рекомендаційний лист) до 23:59 (за київським часом) 18 травня 2023 року. Кандидати, які подали неповний пакет документів, не будуть допущені до конкурсу.

Водночас лише кандидати, що пройшли попередній відбір, будуть запрошені на письмовий тест та співбесіду. Деталі доступні за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати