04 червня 2015, 12:50

Порошенко звільнив голову Міграційної служби та обіцяє чистки в ГПУ

УНІАН

Голова Державної міграційної служби Сергій Радутний відправлений у відставку через недостатнє забезпечення готовності до введення безвізового режиму з ЄС.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як передає УНІАН, про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи із щорічним посланням до Верховної Ради «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2015 році».

«Всі технічні завдання (для забезпечення готовності до введення безвізового режиму з ЄС – ред.) мають бути виконані до кінця серпня, а у вересні ми очікуємо останню оціночну місію ЄС. Я особисто у щоденному режимі контролюватиму цей напружений графік, і уряд, мій партнер, відчує, наскільки велика на ньому відповідальність», - сказав президент.

Як сказав Порошенко, йому доповіли, що голову Державної міграційної служби на його вимогу відправлено у відставку, тому що по лінії саме цього відомства європейські партнери пред'явили найбільшу кількість нарікань.

Радутний був призначений на посаду голови Державної міграційної служби розпорядженням Кабінету міністрів від 16 березня 2014 року.

Також під час виступу у Верховній Раді Порошенко анонсував скорочення та чистки в Генеральній прокуратурі.

“Ухвалено європейський закон про прокуратуру, та й новий генеральний прокурор виявися активнішим та ефективнішим за попередників. І, між іншим, на прокуратуру теж чекають скорочення, чистки і конкурсний відбір нових місцевих прокурорів та їхніх заступників”, - сказав він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати