04 червня 2015, 14:46

Порошенко пояснив, чому досі не ввів воєнний стан

РБК-Україна

Президент України Петро Порошенко досі не ввів у дію указ про воєнний стан у країні через супутні з даним рішенням загрози демократичним інститутам. Про це він заявив, виступаючи сьогодні перед Верховною Радою, передає РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми не просто зберегли Україну. Під час війни, дорогі друзі, ми зберегли її демократичною, і це при тому, що на обмеження прав і свобод мали повне моральне і, до речі, юридичне право у вигляді закону про воєнний стан. Але я, незважаючи на політичний тиск з усіх сторін, незважаючи на те, що режим воєнного стану давав значно більше влади особисто мені, не міг на це піти", - заявив Порошенко.

За словами голови держави, він чітко розумів, яким шоком і випробуванням введення військового положення стане для українців.

"Тільки уявіть, що дане положення припускає цензуру, заборону діяльності партій та обмеження в пересуванні по Україні, комендантську годину, загальну мобілізацію з конфіскацією майна і грошей на потреби оборони. Ми будуємо демократію тому, що ми в неї віримо, тому, що вона є нашою цінністю, і Україна може існувати тільки як демократія, інакше нас не буде, авторитарна Україна залишиться без підтримки світу", - підкреслив Президент.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати