08 липня 2021, 18:42

Порошенко подав до ОАСК позов проти Президента Зеленського та ГО «ТОМ 14»

Пресслужба ОАСК

8 липня до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява, де позивачем зазначений Петро Порошенко, відповідачами – Громадська організація «ТОМ 14» та Президент України Володимир Зеленський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вітренко VS НАЗК: ОАСК задовольнив заяву про забезпечення позову"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач, зокрема, просить суд визнати протиправною бездіяльність ГО «ТОМ 14» щодо не оприлюднення інформації, що становить суспільний інтерес, а саме аудіозаписів телефонних розмов Віктора Медведчука про які йшлось у випусках програми «Наші гроші». Водночас, позивач просить зобов’язати відповідну громадську організацію оприлюднити дані аудіозаписи.

Також у позовних вимогах зазначено – зобов’язати Президента України Володимира Зеленського оприлюднити наявну у нього публічну інформацію, що становить суспільний інтерес і про яку він стверджував у своєму інтерв’ю, датоване червнем 2021 року, а саме інформацію від СБУ, розвідувальних органів України або від будь-яких інших осіб щодо Петра Порошенка.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даною позовною заявою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати