23 червня 2015, 12:26

Попереднє керівництво «Укрспирту» розтратило у 2014 р. понад 200 млн грн державних коштів - ДФС

Урядовий портал

Перший заступника Голови ДФС Сергій Білан та в.о. директора ДП «Укрспирт» Роман Іванюк на спільній прес-конференції розповіли про боротьбу з незаконним виробництвом та обігом спирту, підакцизної продукції та про попередні результати перевірки державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», повідомляє «Урядовий портал».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Слідчими та оперативними підрозділами ДФС 17 червня 2015 року були проведені 42 обшуки за адресами місцезнаходження спиртових заводів, які входять до структури ДП «Укрспирт», розташованих у 14 регіонах України та у головному офісі ДП «Укрспирт» в м. Києві.

Обшуки проводились на підставі ухвал суду в рамках кримінального провадження, зареєстрованого стосовно службових осіб ДП «Укрспирт». Зазначені особи при здійсненні фінансово-господарської діяльності підприємства у 2014 році розтратили  державні грошові кошти на загальну суму понад 200 млн грн та  умисно ухилились від сплати податків на суму понад 38 млн грн.

«Всі процесуальні дії проводились за сприяння діючого керівництва «Укрспирту». У нас є взаємодія. Процесуальними діями було доведено і слідством отримано беззаперечні докази порушень в «Укрспирті», а також документи, які свідчать про перерахування у 2014 році коштів на фіктивні підприємства», - зазначив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

Крім того, за словами Сергія Білана, у рамках загальнодержавної операції «Акциз -2015», яка стартувала з квітня цього року, з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на понад 80 млн грн, порушено 120 кримінальних проваджень за фактами незаконних дій у сфері виробництва та обігу підакцизної продукції, виявлено 36 незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів та конфісковано їх обладнання.

«Спільно з керівниками державних підприємств, спільно з усіма органами, які державою уповноважені на здійснення контролю у цій сфері, ми активізуємо роботу, щоб не допустити безладу і хаосу в сфері виробництва і реалізації лікеро-горілчаної продукції. Нам відомі схеми, якими користуються недобросовісні підприємці і суб’єкти господарської діяльності, нам відомий реальний сектор економіки, який, на жаль, певним чином задіяний у протиправних схемах. Ми будемо рішуче протидіяти незаконному виробництву та обігу підакцизної продукції», - наголосив Сергій Білан.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати