28 липня 2015, 12:24

Понад 7,5 тис. переселенців з зони АТО отримали безоплатні юридичні консультації

Прес-служба Міністерства юстиції України

До територіальних органів юстиції та громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги звернулося 7517 осіб, переміщених з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, зокрема: з Автономної Республіки Крим – 199, з Донецької – 3803, з Луганської області – 3515, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Здебільшого звернення стосувалися надання роз’яснень з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; державної реєстрації підприємницької діяльності та її припинення; державної реєстрації актів цивільного стану; надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян; отримання державної соціальної допомоги; порядку оформлення спадщини; отримання тимчасового житла та працевлаштування тощо.

Загалом з метою надання безоплатної первинної правової допомоги при територіальних органах юстиції діє 659 громадських приймалень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати