23 серпня 2019, 17:31

Помилка у звіті про суми податкових пільг: як виправити та чи буде штраф?

Вісник ДФСУ

Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за формою згідно з додатком до Порядку №1233 від 27.12.2010 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Не повернуто зворотну тару: які ПДВ-наслідки?".

Так, звіт подається за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем реєстрації суб’єкта господарювання впродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. Порядок визначення сум податків та зборів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затверджений наказом ДПА України від 29.03.2011 р. №167.

Оскільки Звіт про суми податкових пільг складається наростаючим підсумком з початку року та з урахуванням того, що нормативними документами не передбачено механізм подання уточненого Звіту, допущені помилки необхідно виправляти у черговому Звіті про суми податкових пільг у межах року.

Як зазначається, виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг не призводить до нарахування штрафних санкцій. За звітні періоди минулих років суб’єкти господарювання не мають можливості подати Звіти з уточненими показниками.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати