12 серпня 2021, 9:36

Податкова амністія: які гарантії надає держава суб’єктам декларування?

Начальник Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Володимир Коломієць відповів на актуальні питання щодо одноразового (спеціального) декларування фізичних осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Які активи підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню?

Особі, яка скористалась одноразовим (спеціальним) декларуванням, держава гарантуватиме:

- звільнення від відповідальності за порушення податкового та валютного законодавства;

- неможливість відкриття кримінальних проваджень та вчинення слідчих дій за активами, зазначеними в декларації чи відносно такої особи.

Також, держава бере зобов’язання:

- не використовувати інформацію, що міститься у декларації для цілей розслідування та перевірок, не використовувати її як докази в кримінальних провадженнях стосовно декларанта;

-  не розголошувати відомості, що містяться в спеціальних деклараціях та доданих до них документах.

Для того, щоб отримати зазначені державні гарантії обов’язковою умовою буде сплата декларантом у повному обсязі суми збору за результатами поданої спеціальної декларації.

Якщо ж податок не буде сплачено до бюджету, або сплачено не в повному обсязі, то декларація буде вважатись неподаною, а державні гарантії не будуть поширюватись на таку особу та її активи.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати