03 грудня 2019, 10:27

Пленарне засідання Ради: які питання на розгляд

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Сьогодні, 3 грудня 2019 р., проходить чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради України IX скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова ВРУ підписав Держбюджет на 2020 рік".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, планується розгляд ряду законопроектів у другому читанні, серед яких:

  • проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань", №2116;
  • проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних", №0963;
  • проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва спирту етилового", №2300.

Також у цей день планується розглянути першому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", №1209 і 1209-1, та відповідні зміни до Податкового кодексу України, №1210 і 1210-1.

Згідно з порядком денним, до розгляду у першому читанні заплановані:

  • проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою приведення у відповідність до Закону України "Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України", №2237 і 2237-1;
  • проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів", №2078 і 2078-1;
  • проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо питання сумісництва помічників-консультантів народних депутатів України)", №№ 23132313-12313-22313-3.

Також для включення до порядку денного та прийняття рішення пропонується проект Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення структури управління у сфері державної митної та податкової політики", №2318 і 2318-1.

Читайте також: "КМР хоче закликати Раду скасувати закони щодо проведення розрахункових операцій через РРО".

Для повторного розгляду з пропозиціями Президента України запланований Закон України ""Про верифікацію та моніторинг державних виплат" з пропозиціями Президента України від 07.11.2019", №1231.

У цей день також планується розглянути ряд постанов.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати