03 червня 2020, 9:53

Пленарне засідання Ради 3 червня: питання на розгляд

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Сьогодні, 3 червня, відбудеться чергове пленарне засідання третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроект про надання ВАКС приміщення".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

У цей день Верховна Рада планує розглянути у першому читанні проекти Законів:

- "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові", №2450;

- "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги", №2013;

- "Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо депутатських звернень)", №3157;

- "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця", №2481.

Крім цього, порядком денним передбачено розгляд у першому читанні чотирьох законопроектів, які стосуються безпеки дорожнього руху.

Також ВРУ планує розглянути дві постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" і проект Постанови "Про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".

При цьому заплановано розгляд двох ратифікаційних законів і проекту Постанови "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів". Згідно з порядком денним, ВРУ розгляне Звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни за шість місяців діяльності.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила порядок здійснення оцінки впливу на довкілля без ризику поширення COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати