18 червня 2020, 9:35

Пленарне засідання Ради 18 червня: питання порядку денного

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У четвер, 18 червня, відбудеться чергове пленарне засідання третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада запровадила інститут кримінальних проступків".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Верховна Рада планує розглянути Програму діяльності Кабінету Міністрів України, № 3330 та Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік", № 3269-д.

Так, у першому читанні планується розглянути проекти законів "Про народовладдя через всеукраїнський референдум", №3612, а також "Про всеукраїнський референдум", № 2182 і "Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою", № 3177.

У другому читанні, згідно з порядком денним, планується розглянути:

- проект Закону "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства (щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", № 3322;

- проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", № 3509;

- проект Закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", № 2285-д;

- проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів", № 2284.

У цей день Верховна Рада також планує розглянути у першому читанні проекти законів серед яких:

- "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі)", № 3112;

- "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", № 3486 і 3486-1.

Також пропонується розглянути проекти постанов "Про внесення змін до пункту 2 Постанови Верховної Ради України "Про структуру апарату Верховної Ради України", "Про дострокове припинення повноважень окремих народних депутатів України" та "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду".

Нагадаємо, визначено виплати медпрацівникам у разі встановлення інвалідності або смерті від COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати