01 вересня 2020, 10:30

Пленарне засідання Ради 1 вересня: що розглянуть депутати

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У вівторок, 1 вересня, згідно з порядком денним, відбудеться відкриття четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання і пленарне засідання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ рекомендують прийняти в цілому законопроект щодо протидії незаконному заволодінню ТЗ".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що ВРУ планує розглянути проект Постанови "Про порядок денний четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання", №3050а.

Зокрема, у першому читанні планується розглянути проекти законів "Про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій", №3913, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення окремих виборчих процедур", №3971 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утворення та ліквідації районних державних адміністрацій у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів", №3975.

Також планується розглянути у першому читані законопроекти:

- проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки", №3819 і альтернативний №3819-1;

- проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність", №3594 та №3594-1;

- проект Закону "Про внесення зміни до статті 268 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати туристичного збору внутрішньо переміщених осіб", №3103 та №3103-1;

- проект Закону "Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні", №3607.

Згідно з порядком денним, у другому читанні планується розглянути проекти законів: "Про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру", №0897; "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі)", №3112 і "Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку", №2098.

Планується розглянути проект Постанови "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Організація протиракової боротьби в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення"", №3600.

Нагадаємо, ВРУ пропонують уточнити норми закону про психіатричну допомогу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати