10 серпня 2015, 10:17

Платники податку на прибуток до кінця вересня побачать переплати в своїх картках - Мінфін

РБК-Україна

Заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, говорячи про об'єднання кодів бюджетної класифікації щодо авансових внесків з податку на прибуток, заявила, що до кінця вересня платники податків побачать переплати в своїх картках і зможуть ними скористатися, повідомляє РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ще раз коротко про результати зустрічі з бізнесом, що входить до складу Американської торгової палати. Говорили про об'єднання кодів бюджетної класифікації щодо авансових внесків з податку на прибуток. Вже незабаром платники податків побачать переплати в своїх картках і зможуть ними скористатися", - написала Макєєва у Facebook за результатами зустрічі з бізнес-спільнотою.

"Проблема в тому, що частина сплаченого податку на прибуток під час виплати дивідендів взагалі була "десь у повітрі". У картці її не було. І ось нарешті-то за чотири місяці ми це зробили", - зазначила вона.

"Буде здійснено злиття карток особових рахунків по податку на прибуток в одну картку", - сказав на зустрічі в. о. начальника головного Міжрегіонального управління ДФС - Центрального офісу з обслуговування великих платників Ігор Процай.

Макеєва також додала, що дедлайн цієї процедури - кінець вересня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати