08 березня 2023, 10:14

Платники податків можуть сплачувати податки та збори через Електронний кабінет: деталі

Пресслужба Головного управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві звернуло увагу, що платник податків у меню "Стан розрахунків з бюджетом" приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд удосконалив процедуру видачі довідок про перебування військовослужбовців у полоні".

Так, під час звернення до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.

Як зазначається, меню "Стан розрахунків з бюджетом" приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти або за допомогою QR-коду. Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через Електронний кабінет не реалізована.

З інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись у меню "Стан розрахунків з бюджетом" розділу "Допомога" Електронного кабінету. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням, а також через офіційний вебпортал ДПС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати