03 грудня 2021, 12:46

Післявиборче: як оцінюють результати виборів керівництва НААКУ кандидати на керівні посади

Вибори керівництва НААКУ наробили багато галасу у професійній спільноті. Ще б пак, адже за керівні посади Асоціації боролися дві команди, кожна з яких має власний підхід і бачення подальшого розвитку спільноти арбітражних керуючих в Україні. Однак спільним для обох команд є бажання бачити асоціацію сигнальним маяком у бурхливому вирі вітчизняної економіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Арбітражні керуючі визначили професійне майбутнє на наступні два роки"

26 листопада на I черговому З'їзді арбітражних керуючих відбулися вибори керівництва Національної асоціації арбітражних керуючих України.

На посаду Голови НААКУ було переобрано Олександра Бондарчука. Заступником стала Оксана Гонта.  Свою кандидатуру на посаду Голови НААКУ також подавав Вячеслав Лецкан. На посаду Заступника претендувала Ірина Сербін.

бондарчук Олександр Бондарчук, голова Національної асоціації арбітражних керуючих України, керуючий партнер ЮА «Абсолют»

Перший черговий з’їзд арбітражних керуючих України відзначився неймовірною зацікавленістю спільноти – арбітражні керуючі готові об’єднатися та рухатися вперед. Це варто відзначити, адже надзвичайно високий показник кількості учасників, навіть в умовах карантинних обмежень, свідчить про певний рівень відповідальності та довіри. Сьогодні головна мета новообраної Ради – продемонструвати прогрес за ключовими напрямками та зробити це якомога швидше. Наразі напрацьовується план найближчих дій Ради арбітражних керуючих, визначаються зони відповідальності для кожного члена Ради у ключових напрямках роботи та основних болючих питаннях спільноти. Окрім того, нам потрібно у достатньо стислі строки розширити нашу комунікацію з якомога більшою кількістю поважних гравців галузі банкрутства загалом. Це потребує великих витрат часу на зустрічі та підготовку офіційних документів, але для нас це вкрай важливо, тому що велике коло друзів Асоціації значно зміцнює наші лобістські можливості. Також ми повинні напрацювати план нашої роботи щонайменше на рік. По-перше, необхідно виконувати передвиборчі обіцянки, а по-друге, є багато цікавих думок щодо діяльності Асоціації, які лунали на з’їзді. Потрібно ці думки проаналізувати та запланувати їх виконання протягом року.

Читайте також: "Арбітражні керуючі обрали склад Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій"

сербін Ірина Сербін, член Правління АПУ, партнер Ario Law Firm

Впродовж усієї виборчої кампанії ми не переступали межі. Для нашої команди однаково важливо не лише гідно виграти, але й гідно поступитися — це ключовий показник зрілості та якості спільноти. До того ж будемо чесними: ми ніколи напевно не можемо знати, де насправді твій тріумф у конкретний момент — у перемозі чи навпаки. Лише час розставить все на свої місця.

Я переконана, що арбітражні керуючі — це люди, які можуть перетнути прірву, пройти «крізь вогонь» чи «по лезу ножа». Це під силу лише їм. Наприклад, коли адвокати запевняють, що їхня робота значно складніша, я відповідаю: «Спробуйте саме так хоча б раз». 

Немає значення, хто виграв. Я вважаю, що головне – це залишитися гідною та чесною людиною, важливо не зраджувати своїм принципам та цінностям. Це стосується як особистого, так і професійного життя.

Яким чином Ви плануєте долучатися до подальшого розвитку Асоціації?

Щодо особистих планів

Я є членом правління Асоціації правників України та не полишаю працювати з Комітетом з конкурсного права АПУ – майданчиком, де народжувалася реформа виконавчого провадження, реформа сфери банкрутства та загалом НААКУ. На мою думку, це один з найкращих комітетів АПУ. Я рада, що він знайшов гідного голову, який продовжить наші традиції.

Ми й надалі працюватимемо над змінами до Кодексу з процедур банкрутства з народними депутатами, продовжимо займатися школою з банкрутства, яку також організували з Комітетом з конкурсного права АПУ. Хто хоче, той шукає можливості, хто ні – відмовки. Так і тут.

Окрім того, я продовжую займатися справою, яку люблю більше ніж юриспруденцію, а саме сферою електронних торгів. Звісно, мова йде про розвиток нашого маркетплейсу електронних аукціонів Ubiz.ua. Серед іншого, наразі я маю власні плани та сподіваюся, що вже згодом зможу вас здивувати чимось не дотичним до юридичної сфери.

Щодо нашої команди

Саме люди з нашої команди працювали над реформою виконавчого провадження, Кодексом України з процедур банкрутства. Члени нашої команди зустрічаються настільки часто, напевно, як цього не робить ніхто на юрринку. На наших зустрічах ми шукаємо та розробляємо ідеї, які згодом змінюють цілу сферу. Результати очевидні – це Кодекс України з процедур банкрутства, реалізація майна банкрутів на електронних аукціонах і врешті-решт Національна асоціація арбітражних керуючих України (як ми змогли побачити, демократичний та впливовий орган). 

Незважаючи на результати виборів, я ще раз хочу підкреслити, що наша команда – це команда особистостей, це осередок професіоналізму, мудрості та знання. Люди, які пройшли «крізь вогонь та воду» і не зрадили власним принципам. Тут сильний лідер – лідер сильних! Ми збережемо наші традиції, наші зустрічі, розробку та втілення найсміливіших ідей. Ми працюємо далі.

Я хочу подякувати всім, хто віддав голоси за мене та нашу команду. Ми й надалі будемо захищати ті принципи, які закладали у фундамент СРО – принципи відкритості, професіоналізму, демократії та гідності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати