21 березня 2022, 17:45

Петиція про трибунал для путіна за тиждень набрала понад мільйон голосів

Міжнародну петицію про створення міжнародного судового органу на зразок Нюрнберзького трибуналу для путіна підписали вже понад 1,2 млн осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це стало відомо з вебсайту, де опубліковано таку пропозицію. Петиція відкрита для підписів людей з усього світу.   

Серед ініціаторів цієї петиції - колишні прем'єр-міністри Великої Британії Гордон Браун та сер Джон Мейджор, а також інші британські політики, юристи, науковці та громадські діячі. Вони наполягають на створенні нового міжнародного трибуналу для розслідування дій президента росії володимира путіна та його оточення, пов'язаних із вторгненням до України та агресивними воєнними діями.

"Як громадяни з усього світу, ми терміново закликаємо вас притягнути путіна та його спільників до особистої відповідальності за їхнє незаконне вторгнення в Україну шляхом створення нового Спеціального трибуналу для покарання за злочин агресії. Ми також закликаємо вас повністю підтримати окреме розслідування Міжнародного кримінального суду щодо ймовірних воєнних злочинів і злочинів проти людства в Україні. Без такої відповідальності ніколи не буде миру – ми розраховуємо на вас",- йдеться у повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати