19 липня 2019, 18:00

Перепрацював: чому поїздки на таксі коштували адвокату 80 тисяч

Адвоката однієї з британських фірм оштрафували на 2500 фунтів (близько 80 тис. грн) за те, що він випадково двічі вимагав відшкодування вартості поїздок в Uber. Таким чином його притягнули до дисциплінарної відповідальності за подвоєння витрат у розмірі 200 фунтів (близько 6500 грн).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Абель Манукян, тоді ще помічник адвоката в компанії Fladgate помилково витребував відшкодування вартості декількох поїздок на таксі додому з офісу, бо забув, що він уже відніс їх у рахунок іншого клієнта.

Юрист пояснив, що він переслав квитанції Uber зі своєї особистої пошти на робочу, щоб попросити відшкодування витрат, навіть не усвідомлюючи, що він вже вимагав їх. Вірменський адвокат, який приїхав до Великобританії, вигравши престижну стипендію Chevening в 2004 році, сказав, що в той час він був «надзвичайно перевантажений роботою і страждав від стресу і депресії».

Проте Управління з нагляду за соліситорами (SRA) поскаржилось у дисциплінарний трибунал, і юриста оштрафували на суму 202,15 фунтів стерлінгів. Там заявили, що помилкове подвоєння вимог стало «порушенням абсолютного кредиту довіри і сумлінності, яким він зобов'язаний, як компанії (як його роботодавцю), так і його окремим клієнтам».

Хоча Манукян стверджував, що дублювання вимог не були навмисними, суд заявив, що було помилкою, яку жоден адвокат з його досвідом не мав допустити. Юрист отримав кваліфікацію адвоката в 2013 році і працював у Fladgate в період з листопада 2014 року по червень 2017 року.

Трибунал додав:«Хоча Fladgate, по суті, тепер компенсував шкоду постраждалих клієнтів, проте дії пана Манукяна могли призвести до незначних фінансових втрат. Ці дії здійснили деякий вплив на репутацію професії. Однак цей вплив досить обмежений, враховуючи, що повторні виплати були помилковими, і адвокат визнав це, як тільки усвідомив помилку».

Джерело: LEGAL CHEEK

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати