14 червня 2024, 14:13

Перелік безоплатних стоматологічних послуг для військових та ветеранів розширено

Пресслужба МОЗ

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо розширення комплексної стоматологічної допомоги у разі зубопротезування в рамках реалізації пілотного проекту зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 27 лютого 2024 рок №212.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Сучасна система моніторингу довкілля: Уряд затвердив новий Порядок функціонування"

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Пацієнту безоплатно гарантовані наступні послуги планової стоматології: просте та складне видалення зуба, відновлення зуба без/з використанням анестезії та без/з лікуванням каналів, відновлення зуба включно з пломбуванням каналів з використанням анестезії.

Отримати послуги можуть ветерани війни та особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, а також військовослужбовці, які виконують бойові завдання, але поки не набули статусу учасника бойових дій, що підтверджується формою 6 ЗСУ.

Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою Уряду, не може перевищувати 24 952 гривні на одного пацієнта. Розпорядником коштів є Національна служба здоров’я України.

"За результатами дослідження, проведеним Українським ветеранським фондом у січні 2024 року, було зафіксовано, що майже 50% ветеранів першочергово потребують послуг зі стоматологічної допомоги", - зазначають у МОЗ.

Найближчим часом Національна служба здоров’я України розмістить на офіційному сайті оголошення щодо прийому пропозицій від медичних закладів, які бажають долучитися до реалізації проекту. Стати учасниками програми можуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати