28 квітня 2015, 18:06

«Патентний тролінг»: українець присвоїв права на пластиковий пакет

Економічна правда

В Україні з'явилася особа, яка присвоїла собі всі права на ряд популярних господарських виробів. Згідно з останнім оновленням реєстру Українського інституту промислової власності, Гондарук Дмитро Володимирович отримав патенти на наступні промислові зразки: фасувальний пластиковий пакет, побутову фольгу, пластикову тарілку і ажурну серветку, повідомляє «Економічна правда».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


При реєстрації було вказано адресу: с. Нова Збур'ївка Херсонської області.

Як з'ясувала ЕП, торік Гондаруку були також передані права на патенти на шпажки для шашлику, зубочистку, серветку, захисні пластикові рукавички, пластиковий посуд. При перереєстрації була вказана інша його адреса: с. Червона Мотовилівка Київської області.

Патенти на промислові зразки - це єдиний вид охоронних документів на інтелектуальну власність, який у кількісному вираженні продемонстрував зростання за минулий рік на 22,6%. Втім, позитивна тенденція в реєстрації прав на промислові зразки не свідчить про активізацію інноваційного виробництва в Україні, стверджують юристи. Через "діри" у законодавстві у цій сфері ось уже третій рік процвітає патентний тролінг. На сьогодні у держави немає рішення, як з ним боротися.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати