20 листопада 2023, 16:42

«Паспортний Сервіс» розпочинає свою роботу в Італії

Пресслужба ДМС

Державна міграційна служба України у співпраці з МВС запроваджує роботу мобільних програмно-технічних комплексів ДП «Документ» у місті Мілан. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Українці в Європі зможуть здати зразки ДНК для пошуку своїх родичів, зниклих безвісти за особливих обставин»

Про це повідомляє пресслужба ДМС.

Наразі два мобільні програмно-технічні комплекси ДП «Документ» (спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс») здійснюють прийом анкет-заяв на оформлення документів за адресою: ТЦ «Фіордалісо» Віа Е. Куріел, 25 (Via Eugenio Curiel, 25, 20089 Rozzano MI. Centro Commerciale Fiordaliso). 

Згодом кількість таких мікроавтобусів збільшиться.

Обслуговування відвідувачів здійснюється з понеділка по суботу включно, з 9:00 до 18:00. 

На період тестування систем, прийом громадян здійснюється виключно у порядку живої черги.

Перелік послуг для українців у місті Мілан:

  • оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  • обмін посвідки на постійне проживання в Україні;

Оплата послуг у мобільних комплексах здійснюється на місці за допомогою онлайн-сервісу (оплата готівкою відсутня). Для цього необхідно мати при собі смартфон та банківську картку або її реквізити.

Отримати безкоштовну консультацію щодо роботу комплексів у Мілані можна на офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook: www.facebook.com/milan.passport.service

Наразі за кордоном працюють уже 12 центрів «Паспортний сервіс». Окрім Мілану вони доступні у Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Ґданськ), Німеччині (Берлін, Кельн), Іспанії (Мадрид, Валенсія), Чехії (Прага), Словаччина (Братислава) та Туреччині (Стамбул).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати