15 лютого 2023, 12:18

«Паспортний сервіс» розпочав оформлення документів для українців у Туреччині

Пресслужба МВС

Відтепер українці можуть оформити паспортні документи не лише в Польщі, а й в Туреччині. Прийом заяв на оформлення документів вже розпочали у Стамбулі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Уряд схвалив підписання угоди між Україною та Румунією про визнання документів про освіту»

Про це повідомляє пресслужба МВС.

У турецькому місті працюють два мобільних комплекси - спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс». Наразі можна записатися в електронну чергу, обрати для себе зручний день та час і особисто приїхати для подачі документів.

Зокрема, доступні такі послуги, як:

  • оформлення ID-картки чи закордонного паспорту (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки чи закордонного паспорту (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорту та ID-картки.

Обслуговування відвідувачів здійснюється у мобільних комплексах «Паспортного сервісу» з понеділка по суботу включно з 9:00 до 18:00 за адресою Лондонське шосе Е-5, Карайолу, паркінг за ТЦ «Аеропорт», (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul).

Оплата послуг здійснюється на місці за допомогою онлайн-сервісу (оплата готівкою наразі відсутня). Для цього необхідно мати при собі смартфон та банківську картку або її реквізити.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати