04 вересня 2015, 11:34

Партнер ЮФ «Астерс» виступить доповідачем на конференції Wealth Innovation Forum

Астерс

Партнер юридичної фірми "Астерс" Олексій Дем'яненко виступить доповідачем на конференції Wealth Innovation Forum, яка відбудеться 16 жовтня 2015 року у м. Будапешт (Угорщина). 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Захід об'єднає приватних банкірів, фахівців з інвестування, осіб із накопиченим приватним капіталом та представників сімейних офісів з Європи, Азії та США. Серед ключових доповідачів Форуму – Хеннінг Шварцкопф, директор компанії CHEURAM Consulting Group (Гонконг), Грегорі Мак Кінзі, партнер фірми Kelley Drye & Warren (США), Чаба Магяр, директор компанії Crystal Worldwide (Угорщина), Сергій Сандер, директор компанії The Leading Properties of the World (Швейцарія), провідні експерти у сфері управління приватним капіталом.

"Велика честь отримати запрошення в якості доповідача Форуму. Ми акумулювали значний досвід консультування осіб із накопиченим приватним капіталом і будемо раді поділитися нашими знаннями з учасниками заходу", - коментує Олексій Дем'яненко.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати