19 січня 2022, 19:13

Парламент Великобританії визнав мізогінію злочином на підґрунті ненависті

Палата лордів Великої Британії проголосувала за визнання мізогінії (жінконенависництва) злочином на підґрунті ненависті в Англії та Уельсі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Найдорожче розлучення в Лондоні: Президент ОАЕ заплатить 554 млн фунтів стерлінгів колишній дружині"

Про це повідомляє вебсайт Politico.

Законопроєкт підтримали 242 британських депутатів, 185 – виступили проти. Далі документ буде переданий для розгляду Палаті громад.

Після того як мізогінія офіційно стане злочином на підґрунті ненависті, судді зможуть накладати більш жорсткі покарання, якщо буде доведено, що мотивом є упереджене ставлення до жінок. Також поліція повинна буде фіксувати, чи були злочини мотивовані ненавистю до певного гендеру або статі.

У жовтні минулого року прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відхилив законопроєкт про визнання мізогінії злочином та заявив, що замість цього поліція повинна зосередитися на «реальних злочинах».

«Занадто часто, коли йдеться про насильство щодо жінок, суспільство хоче побачити «ідеальну постраждалу», перш ніж діяти. Як суспільство ми належним чином вжили заходів, щоб визнати тяжкість расистських або гомофобних злочинів, але досі не діяли щодо злочинів, скоєних через ненависть до жінок», – заявила заступниця представника Палати лордів Гелен Ньюлав.

Британські лейбористи давно почали вимагати, щоб міністри визнали мізогінію злочином на підґрунті ненависті. Міністр юстиції Девід Леммі минулого року заявив, що уряд повинен співпрацювати з лейбористами, щоб подолати кризу насильства щодо жінок, яка змушує жінок по всій країні жити у страху.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати