12 вересня 2019, 16:58

Парламент ухвалив законопроект про спрощення фінансової реструктуризації

Прес-служба Мінфіну

Верховна Рада України в першому читанні схвалила законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації". Рішення підтримали 302 депутата.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держпідтримка кінематографії: Рада ухвалила закон".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Ухвалений законопроект усуває недоліки діючого законодавства та вносить зміни до законів "Про фінансову реструктуризацію", "Про іпотеку" та "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень".

Так, документ передбачає проведення спільної процедури фінансової реструктуризації для кількох боржників, які є пов’язаними особами, але мають різних кредиторів. Також положеннями законопроєкту передбачається подовжити дію Закон України "Про фінансову реструктуризацію" на шість років.

Застосування норм Закону зменшить регуляторні перешкоди для здійснення фінансової реструктуризації грошового зобов’язання та господарської діяльності боржників, а також сприятиме повному застосуванню способів реструктуризації з боку банків.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроект про "спліт".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати