25 квітня 2019, 18:00

Парламент підтримав законопроект про режим спільного транзиту

Вісник ДФСУ

Парламент підтримав у першому читанні законопроект №9532 "Про режим спільного транзиту".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АТП в Україні виступила з заявою щодо угод про розподіл продукції у нафтогазовому секторі".

Так, завдяки ухваленню цього законопроекту Україна зможе інтегруватися до спільної транзитної системи NCTS, у якій беруть участь країни - члени ЄС, ЄАВТ, Туреччина, Македонія та Сербія.

Крім цього, приєднання до спільної транзитної системи дозволить прискорити та удосконалити митні процедури щодо товарів, які переміщуються через українсько-європейський кордон; зменшить витрати на транскордонну торгівлю товарами з країнами Європи; створить умови для виходу національних компаній на ринки європейських країн, а також ефективніше протидіяти спробам митного шахрайства.

"Прийняття закону дозволить зменшити кількість митних формальностей, необхідних для контролю за транзитним переміщенням. Українська митниця отримуватиме від митниць інших країн попередню інформацію про вантажі ще до перетину ними українського кордону, що дасть змогу аналізувати операції на предмет їх ризиковості ще до моменту прибуття товарів в Україну. Крім того, це дозволить обґрунтовано визначати форми митного контролю, тим самим не затримуючи вантажі на кордоні митними оглядами та іншими контрольними процедурами", - зазначив заступник Міністра фінансів Сергій Верланов.

За іформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати