24 вересня 2020, 17:14

Цей день в історії. ОУН в Україні: від реєстрації до анулювання

#Цей_день_в_історії

24 вересня 1993 року Мін'юст України зареєстрував Організацію Українських Націоналістів (ОУН), голова — останній Президент України в екзилі Микола Плав'юк. 22 серпня 1992 року він, у присутності президента, голови Верховної Ради і прем'єр-міністра України склав повноваження Державного Центру (ДЦ) УНР і проголосив молоду державу правонаступницею УНР. Зі сторони нової української влади процес координував Іван Тимченко - майбутній перший голова Конституційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У лютому цього року Міністерство юстиції подало позов до суду про анулювання реєстрації 48 політичних партій, які не функціонують.

«В Україні зареєстровано 349 політичних партій. Із них 48 «партій-зомбі», які не функціонують. Існує цілий «тіньовий ринок», на якому за значні суми купуються і продаються політичні партії. На міністерство юстиції покладено контроль за діяльністю партій. Ми подали позови про анулювання реєстрації одночасно усіх партій, діяльність яких на сьогодні не відповідає вимогам закону, а саме - невисування політичною партією своїх кандидатів на вибори Президента України та народних депутатів України протягом 10 років», - зазначив міністр юстиції Денис Малюська. Він перерахував всі 48 партій, реєстрацію яких просить анулювати Мін’юст. Серед них і "Організація українських націоналістів".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати