02 жовтня 2021, 11:31

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі постачання нею конфіскованого майна

Головне управління ДПС у м. Києві

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі проведення нею операції з постачання конфіскованого майна, незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг, що дорівнює 1000000 гривень, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством (пп. 6 п. 180.1 ст. 180 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи має право на податкову знижку ФОП, яка є найманою особою?"

Згідно із п. 183.2 ст. 183 ПКУ у разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій.

Водночас, пунктом 183.10 ст. 183 ПКУ визначено, що будь-яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбачених цією статтею, не подала до контролюючого органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати