28 вересня 2021, 18:22

Оскарження результатів конкурсу на посаду директора театру на Липках: ОАСК відкрив провадженння

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), позивач - Віктор Гирич.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують заборону Київради на продаж спиртного в нічний час"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії з добору на посаду директора-художнього керівника Київського академічного театру юного глядача на Липках, за результатами якого переможцем було визнано В’ячеслава Жилу.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 8 листопада 2021 року.

Разом з тим, суд відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову. Нагадаємо, в межах заяви про забезпечення позову, заявник просив суд зобов’язати Департамент культури не видавати наказ про призначення В’ячеслава Жили на вищевказану посаду на підставі спірного рішення конкурсної комісії  від 30 серпня 2021 року.  При розгляді вказаної заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість та відсутність підстав для її задоволення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати