09 липня 2020, 11:53

Оскарження нових правил в’їзду до РФ: ОАСК відкрив провадження

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження постанови, якою було внесено зміни до порядку перетину громадянами України державного кордону з Російською Федерацією.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують зміни до правил реєстрації місця проживання".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

"Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною та нечинною постанову КМУ від 18.12.2019 р. №1056 "Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією". Відповідно до вказаного документу, з 1 березня 2020 р. українцям заборонено в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати та пересуватися територією Російської Федерації на підставі паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для дітей до 16-и років. Натомість для виїзду на територію РФ громадянам України потрібен закордонний паспорт", - ідеться у повідомленні.

Як зазначається, суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання у справі на 21 липня 2020 р.

Нагадаємо, до ОАСК надійшов позов щодо відбору керівника ДП "Укрспирт".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати