24 червня 2021, 12:49

Оскарження конкурсу на зайняття адмінпосад у САП: суд залучив третіх осіб у справі

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалою від 14 червня 2021 року відкрив провадження у справі за позовом Олександра Карєєва до Конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рішення ОАСК у справі за позовом Зурабі Аласанії до СБУ набрало законної сили"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач оскаржує Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП, затверджений рішенням конкурсної комісії від 20.01.2021 № 3 та просить суд стягнути моральну шкоду.

Ухвалою від 24 червня 2021 року ОАСК залучив Генерального прокурора Ірину Венедіктову, САП, голову Конкурсної комісії Катерину Коваль та секретаря Конкурсної комісії Олену Бусол в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Окружний адміністративний суд міста Києва звертає увагу осіб, які вважають, що рішення у вказаній справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки, на те що, відповідно до частин другої та четвертої статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України, такі особи можуть звернутися до суду з відповідною заявою про залучення до участі у справі третьою  особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача або відповідача, з обов’язковим зазначенням підстав залучення.

Така заява, з урахуванням того, що справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, має бути подана до канцелярії ОАСК до 16 серпня 2021 включно.

За результатами розгляду заяв, враховуючи наведені у них підстави, суд постановляє відповідну ухвалу про залучення до участі у справі третьою  особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору або про відмову у залученні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати