08 січня 2021, 13:55

Органи місцевого самоврядування зможуть зменшити ставки місцевих податків - подано законопроєкт

До Верховної Ради України був поданий проєкт Закону України № 4571 від 04.01.2021 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо додаткової підтримки платників податків у 2021 році".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Парламенту пропонують затвердити механізм розподілу коштів від приватизації державних об’єктів"

У пояснювальній записці йдеться про те, що зменшення ділової активності викликане поширенням пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та посилення карантинних заходів зумовлює особливу необхідність від держави вжиття заходів підтримки платників податків.

Саме тому, на думку, ініціаторів проєкту, є необхідність дати можливість органам місцевого самоврядування зменшувати у 2021 році ставки місцевих податків, як це було зроблено і на 2020 рік.

Тож законопроєктом передбачено надати органам місцевого самоврядування у 2021 році право прийняти рішення про внесення змін до прийнятого рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів щодо зменшення ставок єдиного податку, та/або плати за землю, та/або податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

Автори проєкту Закону переконані, що прийняття цього законопроєкту дозволить пом'якшити для бізнесу негативні наслідки від запровадження посилених карантинних заходів.

Нагадаємо, Раді пропонують підвищити у 2021 році мінімальні зарплати, пенсії та прожитковий мінімум.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати