29 вересня 2020, 18:34

Органи ДВС змусили погасити багаторічні заборгованості зі сплати аліментів

Прес-служба Міністерства юстиції України

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 127,1 млн грн аліментів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У СІЗО дозволять користуватися холодильниками та обладнати майданчики для мініфутболу".

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

З них, 32,3 млн грн проблемної заборгованості стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Так, виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини перебувало на виконанні в Дарницькому районному відділі державної виконавчої служби у місті Києві Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з 2014 року. Боржник відмовлявся сплачувати аліменти. Втім ситуація змінилася після застосування до нього встановлених Законом обмежень та арешту його майна. Згідно із заявою стягувача, минулого тижня суму заборгованості було сплачено в повному обсязі - 245 667 грн.

Зокрема, у Тернопільському міському відділі державної виконавчої служби Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції виконавче провадження про стягнення аліментів перебувало вже 13 років. Втім боржникові таки довелося виплатити заборговану суму на утримання 2 своїх дітей у повному обсязі - 188 085 грн.

Нагадаємо, за тиждень органи ДВС стягнули 6,1 млн доларів заборгованості із зарплати.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати