24 листопада 2020, 16:11

Органи ДВС впродовж минулого тижня стягнули 171,4 млн грн аліментів

Прес-служба Міністерства юстиції України

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 171,4 млн грн аліментів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін'юст запроваджує систему рейтингування в’язниць".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зокрема, з них, 39,5 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, у Бородянському районному відділі державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) з лютого 2012 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на користь 2 дітей у розмірі 1/3 частини всіх доходів боржника.

Задля виконання рішення суду, державним виконавцем на адресу боржника направлено вимогу щодо сплати боргу та попереджено про застосування заходів, передбачених частинами 9, 12 статті 71 Закону України "Про виконавче провадження".

Читайте також: "Зміни до Кодексу України з процедур банкрутства: Уряд погодив законопроєкт".

Також минулого тижня до відділу ДВС надійшла заява стягувачки, якою повідомлено, що заборгованість по аліментах -  438 721 грн - сплачено в повному обсязі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати