25 лютого 2021, 16:12

Опитування роботодавців: які ініціативи допоможуть подолати негативні наслідки COVID-19

Прес-служба Мінекономіки

Ініціатива, яка отримала найбільше позитивних оцінок за результатами опитування роботодавців, проведеного Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у грудні 2020 року, — це розширення можливостей застосування режиму гнучкого робочого часу. 76% респондентів оцінили її як потрібну або дуже потрібну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З роботодавців стягнули 7,5 млн грн заборгованості із зарплати"

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Для врегулювання цього та інших нагальних питань, пов’язаних з віддаленою роботою, Мінекономіки спільно з народними депутатами розробило відповідний законопроєкт. 4 лютого Верховна Рада України ухвалила закон, який уточнює поняття “гнучкого режиму роботи” та створює умови для більш ефективного використовування робочого часу.

Серед інших ініціатив, які роботодавці потребують найбільше, — відтермінування податкових перевірок (майже 70% опитаних відзначили ініціативу як потрібну або дуже потрібну) та просування програм навчання працівників (потребують 67% опитаних). 

Крім того, більшість роботодавців підтримують створення державного фонду гарантування оплати праці працівникам у разі банкрутства роботодавця (ініціативу відзначили як потрібну або дуже потрібну 64% опитаних роботодавців). Для вирішення цього питання Мінекономіки розробило законопроєкт, що передбачає виплату заробітної плати працівникам у випадку неплатоспроможності роботодавця. Наразі ведуться робочі консультації із соціальними партнерами з метою підготовки документа для направлення на погодження усім зацікавленими органами влади.

Опитування роботодавців проводилося з 4 по 24 грудня 2020 року за допомогою сервісу “Google Forms”. В опитуванні взяли участь представники 235 роботодавців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати