07 березня 2020, 10:00

OpenMarket продав арештоване авто боржника через несплату комунальних послуг

Прес-служба ДП "СЕТАМ"

На майданчику OpenMarket (Державне підприємство "СЕТАМ" Міністерства юстиції України) за рахунок реалізації арештованого автомобіля погашено заборгованість користувача послугами теплопостачання у Миколаївській області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АРМА відзвітувало про роботу Агентства у минулому році та озвучило нові ініціативи".

Так, загальна сума заборгованості боржника перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" складала 15 тис. грн. Автомобіль боржника "MAZDA" 3, 2007 р. випуску, було описано виконавчою службою та виставлено на електронні торги OpenMarket зі стартовою ціною 72 050 грн й успішно продано з приростом ціни у 51%.

З аукціоном можна ознайомитися за посиланням.

"Накопичуєте борги за комунальні послуги - будьте готові, що ваше майно може бути арештовано і продано на OpenMarket. Після вирахування заборгованості та виконавчого збору - решту суми від продажу буде повернуто боржнику. Тому закликаю всіх громадян - своєчасно сплачуйте комунальні послуги і у вас не буде проблем з виконавчою службою", - повідомив в.о. генерального директора ДП "СЕТАМ" Микола Писанчин.

Нагадаємо, у СЕТАМ презентують підсумки роботи щодо реалізації арештованого майна онлайн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати