28 квітня 2020, 14:47

ООН прогнозує 7 млн незапланованих вагітностей через карантин

Якщо карантин затягнеться, то через рік таких вагітностей може бути вже 15 млн

УНІАН

В ООН впевнені, що через карантин за півроку у світі буде зафіксовано близько 7 млн небажаних вагітностей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Послаблення карантину у Києві: буде дозволена робота адвокатів та нотаріусів".

Про це свідчать дані дослідження, проведеного агентством ОНН, яке займається роботою у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розвитку потенціалу молоді (UNFPA), повідомляє УНІАН.

"Значні рівні порушень, пов'язаних з блокуванням впродовж 6-ти місяців, можуть призвести до того, що 47 млн жінок у країнах з низьким і середнім рівнем доходу не зможуть використовувати сучасні контрацептиви. Це призведе до прогнозованих 7 млн додаткових небажаних вагітностей", - йдеться в дослідженні.

За прогнозами ООН, якщо карантин триватиме рік, то 51 млн жінок не зможуть використовувати сучасні контрацептиви, що призведе до 15 млн небажаних вагітностей.

Також шість місяців обмежень можуть призвести до додаткових 31 млн випадків гендерного насильства. Тільки за перші два тижні карантину кількість дзвінків на Національну гарячу лінію по боротьбі з побутовим насильством зросла більш ніж на 25%.

Нагадаємо, поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з протидії домашньому насильству в умовах карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати