23 квітня 2020, 9:00

Оновлено порядок проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства

Прес-служба Мінекономіки

22 квітня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову, якою затверджено нову редакцію Порядку проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства (ДПП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін визначив розмір допомоги по частковому безробіттю на час карантину".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як зазначається, порядок врегульовує всю процедуру з моменту ініціювання проекту ДПП до моменту прийняття рішення про здійснення ДПП.

Тепер Порядок розповсюджується на всі форми здійснення ДПП, у тому числі концесію. Під час розроблення постанови було враховано міжнародну практику. Головна ціль – це прийняття зважених рішень про реалізацію проекту на умовах ДПП, що, в свою чергу, сприятиме збільшенню надходжень інвестицій, розвитку інфраструктури, створенню робочих місць та зростанню економіки України.

Так, нова редакція Порядку відповідає Законам України "Про концесію" і "Про державно-приватне партнерство" та передбачає:

  • впровадження двоетапної процедури підготовки пропозиції;
  • оновлення форми техніко-економічного обґрунтування, концептуальної записки та висновку;
  • чітко визначені органи, які залучаються до аналізу ефективності в залежності від права власності на об’єкт (для державної власності - Мінфін, Мінекоенерго, АМКУ, Фонд державного майна);
  • розширення кола ініціаторів підготовки пропозиції (додано НАН, національні галузеві академії наук, державні, комунальні підприємства, установи, організації, господарські товариства, 100 % статутного капіталу яких належить державі);
  • спрощення процедури підготовки пропозиції для потенційних приватних партнерів;
  • урегулювання процедури здійснення аналізу ефективності на підставі пропозиції орендаря держмайна.

Нагадаємо, Уряд прийняв постанову про зміну розміру плати за подання скарги через ProZorro.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати