10 червня 2019, 15:26

Онлайн-сервіс з оформлення біометричних паспортів має нові функції

Прес-служба ДМС України

Онлайн-сервіс ДМС з перевірки стану оформлення біометричних документів поповнився новими статусами.

Про це повідомила прес-служба ДМС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Загалом, інформація на сервісі відображала певний етап оформлення документа і до сьогодні завершувалася статусом «Документ доставлено до підрозділу Міграційної служби /дата/». Однак, у зв’язку з тим, що дедалі більше громадян звертаються для оформлення ID-картки та закордонного паспорта до Центрів надання адміністративних послуг або центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс», виникла потреба у формуванні додаткових статусів оформлення вказаних документів.

Відтак, для більш комфортного користування сервісом, на офіційному веб-сайті Міграційної служби відображатимуться кілька нових статусів.

Зокрема, статус про можливість отримати уже готовий документ отримуватимуть усі заявники – і ті, хто звернувся до підрозділу ДМС, і відвідувачі ЦНАП або центрів обслуговування «Паспортний сервіс».

Ще один новий статус буде означати, що у процесі персоналізації документа було виявлено технічні помилки (неякісне фото, оцифровка відбитків пальців тощо), тому громадянину необхідно звернутися за місцем подачі документів.

Відповідні зміни також було внесено у роботу чат-ботів Міграційної служби у популярних месенджерах Viber та Telegram, з допомогою яких громадяни мають можливість отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами ДМС в інтерактивному режимі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати