12 травня 2021, 15:42

Онлайн-арешт рахунків за борги: що буде, якщо грошей недостатньо?

Пресслужба Міністерства юстиції

Арешт на кошти виконавець накладає винятково на ту суму, яку особа заборгувала. В Телеграм-каналі Мін'юсту розповіли, як відбуватиметься процедура, якщо коштів на рахунку боржника недостатньо для погашення боргу або немає взагалі?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Онлайн-арешт рахунків за борги: як це відбуватиметься?"

Згідно з частиною другою та п’ятою статті 48 Закону, стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення.

Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на його кошти. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати