19 серпня 2021, 19:04

Олімпійський комітет Китаю хоче припинити незаконне використання імен спортсменів як торгових марок

Олімпійський комітет Китаю заявив, що захистить своїх спортсменів від незаконної реєстрації їхніх імен як товарних знаків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Самопроголошену дизайнерку Armani помістили в китайську в'язницю"

Про це повідомляє вебсайт Reuters.

Кілька золотих медалістів Китаю з Ігор у Токіо, включаючи стрілка Ян Цяня, гравця в настільний теніс Чен Мена та 14-річного водолаза Цюаня Хунчаня, бачили, що їхні імена незаконно зареєстровані як торговельні марки в галузях алкоголю, спортивного одягу та репетиторства.

Олімпійський комітет повідомляє, що за тиждень після олімпіади ім’я Цюань подавали щонайменше у 19 заявках на використання торгових марок.

«Законні права та інтереси спортсменів необхідно поважати, – йдеться у заяві комітету. – Будь-яка реєстрація імен спортсменів як товарних знаків без дозволу цих спортсменів або їхніх опікунів заборонена. Всі порушники повинні припинити свої дії. Спортсмени та опікуни неповнолітніх спортсменів мають право вимагати притягнення до відповідальності відповідних сторін».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати