02 вересня 2020, 17:19

Ольга Стефанішина очолила нову Комісію щодо забезпечення рівних прав для жінок та чоловіків

Урядовий портал

2 вересня Уряд прийняв постанову, якою створив Комісію з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено перелік спеціальностей молодшого бакалавра, для яких запроваджено додаткове регулювання".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Забезпечення рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків є одним з моїх безумовних пріоритетів. Важливо враховувати питання такої рівності в усіх урядових політиках та законах, які приймає Парламент і не лише щодо можливостей кар'єрного розвитку, освіти чи соціальної сфери, але у найширшому колі питань. В рамках Угоди про асоціацію ми взяли відповідальність за те, щоб питання гендерної рівності було враховане в усіх політиках та законах", – пояснила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Серед основних завдань Комісії, зокрема:

- підготовка пропозицій щодо формування і реалізації державної гендерної політики;

- визначення шляхів вирішення проблем, що виникають під час реалізації державної гендерної політики;

- підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади під час реалізації державної гендерної політики;

- удосконалення нормативно-правової бази з питань координації, формування та реалізації державної гендерної політики;

- сприяння координації співпраці з міжнародними та донорськими організаціями щодо включення питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до програм міжнародної технічної допомоги.

Як зазначається, Комісію очолюватиме Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Нагадаємо, Кабмін погодив залучення 100 млн доларів від МБРР на реалізацію проекту 3В.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати