29 листопада 2021, 13:14

Олександр Вознюк, Сергій Гребенюк та Олеся Кривецька – голови комітетів АПУ

Астерс

Партнери Asters Олександр Вознюк і Сергій Гребенюк та радниця Олеся Кривецька були обрані головами комітетів Асоціації правників України (АПУ) на 2022-2023 роки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Партнер Олександр Вознюк – голова комітету з конкуренційного права. Він має понад 20 років досвіду роботи у держорганах та консалтингу. Його спеціалізація – зловживання монопольним становищем, недобросовісна конкуренція, розслідування узгоджених дій, державні закупівлі тощо. Серед основних напрямків розвитку комітету виділяє: розробка та удосконалення конкуренційного законодавства, професійний розвиток членів комітету та майбутніх правників.

Партнер Сергій Гребенюк – голова комітету з кримінального та кримінально-процесуального права. Понад 15 років Сергій представляє інтереси клієнтів у кримінальних провадженнях та у справах щодо захисту бізнесу. Впродовж 8 років він був Головою київського відділення АПУ. На новій посаді Сергій планує створити майданчик для ефективної роботи адвокатів, їх діалогу з правоохоронними органами та судами.

Радниця Олеся Кривецька – голова комітету з права міжнародної торгівлі АПУ. Вона має 9 років досвіду роботи та спеціалізується з різних питань міжнародної торгівлі. З 2016 року вона брала активну участь в ініціативах, а у 2020 році долучилась до створення комітету з права міжнародної торгівлі. Основні напрямки розвитку комітету: професійний розвиток його членів, посилення напрямку GR та законодавчих ініціатив, налагодження внутрішніх та міжінституційних зв'язків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати